magner58: (Default)
Якщо чесно на останніх кількох секундах аж здригнувся
magner58: (Default)
Цікаві парелелі:

"Согласно этой гипотезе, человек занял нишу падальщика, подбирающего остатки охоты саблезубых кошек - наиболее эффективного охотника раннего палеолита"
http://elementy.ru/news/431403


Rakita at 65 ... been attack by lions before ... his plan is to let the lions kill first, then he will steal their dinner from right under their noses.
magner58: (Default)
Очима німецького Робітничого Союзу:
"Gute Arbeit in Europa" - "Хороша робота у Європі. Наша мета - зарплата повинна визначатися лише роботою і місцем роботи"


Німецьких же комуняк:
"ARBEITEN FÜR EUROPA IST ARBEITEN FÜR DEN KRIEG" - "Працювати для Європи значить працювати для війни"
http://www.arbeiterbund-fuer-den-wiederaufbau-der-kpd.de/maiaufruf2012.pdf

Що не кажіть, а картинка Робітничого Союзу явно краща :-)
magner58: (Українська відповідь Морфіусу)
"Так и не нашел, что делать с этим бюллетенем, а никто не подсказал, какой есть способ посчитать против всех. Предлагаемое меню меня не устраивало, и я не смог себя уговорить на меньшее зло"

http://leonidparfenov.ru/leonid-parfenov-na-vyborax-na-etix-nichego-ne-budet-resheno"Лозунг «Не забудем, не простим!», конечно, хороший. Но мало покричать его с 5-го по 10 декабря. Выборы – это не подвиг одного дня, когда проголосовал так, как хотел. Это требование к себе каждый день – отстаивать свои интересы и требовать этого от своих депутатов. Нужна каждодневная работа, нужны объединения избирателей, которые выражали бы общую позицию. Такого у нас не было никогда, да и сама технология связи избирателя с депутатом во время действия мандата у нас не развита и не разработана. А еще у нас фатальная национальная черта – низкая способность к самоорганизации и самодисциплине"

Україна - не Росія? :-(

П.С. Максимус пише про дотичне http://maksymus.livejournal.com/125066.html
magner58: (ДСВ)
Оце вирішив передивитися рядянський героїчний лубок брєжнєвського періоду - епопею "Освобождение", яку дивився ще колись давно у дитинстві. Жанр відомий, тому й очікування були звісно відповідними. Але виявилося що брехливістю радянська пропаганда ще може дивувати :-)

Перші ж кадри першого фільму "Огненная дуга": травень 1943-го року, на німецькому прифронтовому полігоні Гітлеру показують як броня танка "Тигр" витримує постріл радянського Т-34, тридцятичетвірка пробиває з першого ж пострілу лобову броню німецького танка, Гітлер наказує перед операцією "Цитадель" усі "Тигри" відправити додому на посилення бронезахисту.Цікаво що у цьому епізоді взагалі ніщо не відповідає дійсноті: Т-34 показаної моделі (Т-34-85) почали випускати лише із січня 44-го, грамата Ф-34 Т-34 який брав участь у Курській битві не могла пробити не те що лобову, навіть бортову броню "Тигра" - хіба що з відстані до 100 метрів, і те якщо щастило. Ну і звісно ніхто "Тигрів" з фронту перед "Цитаделлю" на підсилення броні не відправляв. Гарне запрошення до перегляду :-)

Матчастина:

"Обстрел танка "Тигр" на полигоне в Кубинке, произведенный после окончания Курской битвы, позволил сделать следующие выводы ...
Обстрел 82-мм бортовой брони танка T-VI из 76-мм танковой пушки Ф-34 с дистанции 200 м показал, что бронебойные снаряды этой пушки являются слабыми и при встрече с броней танка разрушаются, не пробивая брони
...
76-мм дивизионное и противотанковое орудие обр. 1942 г. или танковую пушку обр. 1940 г. возможно применять только против бортов танка "Тигр" на дальности 50-100 м бронебойным снарядом БР-350БСП или 76-мм бронебойным катушечным боеприпасом на дальности до 400 м"
http://www.wartanks.ru/raznoe/rezultati-obstrela-tanka-t-vi.html
magner58: (Default)
Читаєш-читаєш, але вони все одно дивують...

Олексій Міллер, голова ВАТ "Газпром":

"Сегодня министр Бойко представил предложения о развитии газотранспортного сотрудничества между Россией и Украиной, которые охватывают не только сотрудничество в газотранспортной сфере, но и сотрудничество в других направлениях. Мы изучим данные предложения, дадим им оценку и направим ответ нашим украинским друзьям. По мнению "Газпрома", развитие сотрудничества в газовой сфере с Украиной могло бы строиться по той же самой модели, по которой мы работаем с нашими белорусскими друзьями".
magner58: (Бузина - дятел)
"Міжнародний день студента - святкують у вишах Київщини. Півсотні найстаранніших і найактивніших - до свята отримали грошове заохочення - сертифікат на губернаторську стипендію"

Ну як уже наші журналізди задовбали. Немає у нас Малоросійських губерній, немає! Це правда 5ий канал, але ж так скрізь пишуть.
magner58: (Default)
"В приемной министра шесть сотрудниц составляют его расписание"

"Самый простой способ отмывания - покупка недвижимости. крайне удобно - в Греции в отличие от других Европейских стран нет национального земельного кадастра" і т.д. і т.п.

Єдине що може викликати зауваження - у нас не настільки вже соціал-популістський уряд щоб "предпочли превратить правительство в мешок, набитый фантастическими суммами - и поделить их с как можно большим количеством граждан", але схожіть і тут присутня.

http://dowcomments.livejournal.com/77497.html

via mgsupgs
magner58: (Default)
Порозводившись про "селюків" та "тролів" забанили. Мабуть якийсь вечірній напад.

http://kerbasi.livejournal.com/71137.html?thread=657633#t657633
magner58: (Default)
Хоч він і був проти її виходу, мені було цікаво подивитися. Мотивації + порозуміння, вірніше його фейл :-) "Противсіх" Парфенов якщо можна так відобразити.

Read more... )
magner58: (Default)
Думав що з цього приводу написати - чи про своїх дідусів-бабусів розповісти та їхнє сприйняття того страхіття, чи на щось висловлене іншими типу "Велика нічия" чи ВОВ Нестеренка кинути посилання.

Вреші вирішив що мабуть краще згадати не формулювання нашого сучасника, але варті уваги спогади сучасників подій:
http://www.belousenko.com/books/nikulin/nikulin_vojna.htm
http://lomonosov.livejournal.com/23406.html
magner58: (Українська відповідь Морфіусу)
книга Намедни в продаже на Украине!

єто хорошо но за предлог НА можете по приезду на презентацию получить 15 суток

Знаю. Но по-русски все же "на Украине"

ну пожалуйста. что Вам стоит? єто ж всего кучка єлектронов в мониторе - замените на В.

--------------

Як виявляється - нічого не варто. Гортаючи третій том зустрічаю "в Украине ... в Украине ... в Украине" і нарешті подія, що називається "Суверенитет в Украине":

"(...) Чуть ли не первый признак незалежности - украинское обыкновение и по-русски говорить "в Украине" вместо "на Украине" - мол, это обидно, значит "на окраине". Русские же в обиде на коверканье языка: "в Украине" - это что, внутри её, в шахтах Донбасса?"

http://parfenov-l.livejournal.com/8634.html?thread=524986#t524986
magner58: (Українська відповідь Морфіусу)
"Чому ми маємо мислити в цьому біполярному режимі? Чому пропонується вибір із двох різних видів криміналу: і Янукович, і Тимошенко є представниками кримінального капіталу. Мовляв, якщо ти проти Гітлера, то ти мусиш бути за Сталіна, а якщо ти проти Сталіна, то автоматично це нібито означає, що ти за Гітлера.Read more... )

Оксана Забужко via maksymus
magner58: (Бузина - дятел)
31.01.2010

Столичний музей Гончара перетворився на замок князів Острозьких. Театр-студія старовинного танцю "Джойс-санс" відтворила атмосферу кінця XVI початку XVII століття. Імпровізований бал влаштували на честь святкування хрестин Олександра - онука князя Острозького.

Після танців шляхетне товариство ласує українськими бутербродами з салом та вином. За сусіднім столиком гості розважаються грою в карти. Трохи далі прийом веде відьма з угорського посольства. Ворожить панянкам на картах таро та рунах.

Організатори дійства зізнаються: балові передувала копітка робота. Чимало їм довелося перечитати історичної літератури, щоб написати сценарій для усіх запрошених гостей. А приїхало їх на бал близько сотні.
Page generated Sep. 20th, 2017 04:28 pm
Powered by Dreamwidth Studios